Миколаївські рятувальники розповіли про кількість пожеж внаслідок обстрілів

Текст
меньший

За минулу добу, 4-5 вересня, на території Миколаївської області зареєстровано 9 пожеж, чотири з яких виникли внаслідок влучення боєприпасів та їх уламків.


Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Миколаївській області.


Так, вранці 4 вересня, після ворожого обстрілу горіли складські приміщення наземного зберігання зерна на території зерноскладу біля м. Вознесенська (пожежа ліквідована на площі 100 кв. м двома відділеннями 12 державної пожежно-рятувальної частини 2 державної пожежно-рятувального загону).


Вдень окупанти снарядами зруйнували та спалили житловий будинок біля смт Первомайське Первомайської територіальної громади Миколаївського району (загасили вогнеборці ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 120 кв. м).


Також ворог поцілив у смт Березнегувате, де спалахнули складські приміщення одного з місцевих підприємств. Сталося це вдень, близько 12-ї години. Чергова варта 9 ДПРЧ 3 ДПРЗ пожежу ліквідовала о 14:38 на площі 50 кв. м.


Нічний масований обстріл Миколаєва теж мав свої наслідки. Російські агресори ще раз «звільнили» одне з підприємств міста від уже пошкодженого складського приміщення. Рятувальників повідомили про руйнування будівлі з подальшим горінням о 01:39. Пожежу, що виникла внаслідок влучення боєприпасів та уламків від них, загасили вогнеборці 1 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 30 кв. м.

Поділитися:
Telegram
Viber