Ані Лорак вперше озвучила свою позицію щодо війни в Україні

Текст
меньший

Співачка Ані Лорак, яка довгий час мешкає у Росії, вперше за сім місяців висловилася про повномасштабну війну в Україні. Свою позицію вона оприлюднила на своєму сайті.

Зокрема, артистка зізналася, що шкодує про своє мовчання, бо його використали проти неї.

"Останнім часом моє ім'я цинічно використовується для різноманітних політичних і медійних маніпуляцій. При цьому моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася у прекрасному Буковинському краї та вважаю, що патріотизм людину визначається не словами, а вчинками. Протягом 20 років моєї творчої діяльності я прославляю Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія як артиста нести музику, дарувати людям радість", – написала вона у відкритому листі.

Також вона заявила, що вона не політик і ніколи не відчувала амбіцій із цього приводу, оскільки їй подобається нести кохання людям через музику. Водночас Лорак запевнила, що не ділить шанувальників за національністю, релігією, кольором шкіри, сексуальною орієнтацією.

"Ніхто не має права мені диктувати, як мені любити і підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, згоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріскіт телекамер, а так, як я вважаю за потрібне і гідне. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку", – йдеться у повідомленні.

Наприкінці листа Кароліна наголосила, що псевдореспубліки "ДНР" та "ЛНР", а також Правий сектор і Свобода не мають права використовувати її ім'я, оскільки до неї не мають жодного відношення.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: