Стало відомо, як у Миколаєві відзначатимуть день міста

Текст
меньший

Цього року, через постійні обстріли окупантами, день міста в Миколаєві святкуватимуть в онлайн-форматі.


Про це розповів начальник управління культури Миколаївської міської ради Юрій Любаров, повідомляє Суспільне.


"Відзначити День міста ми маємо. Цього року кілька днів поспіль створюватимемо святковий настрій у місті, встановимо борди з привітаннями місту та городянам, звучатиме музика, пісні у публічних місцях. Але все буде з урахуванням тієї ситуації, в якій ми знаходимося" , – розповідає Юрій Любаров.


День заснування Миколаєва припадає на другу суботу вересня. Цього року це 10 вересня. Вже кілька тижнів у місті продовжується флешмоб. Представники різних закладів, установ, мешканці міста, зірки естради та представники міст-побратимів записують відеопривітання. Все це можна буде побачити онлайн у спецпроекті "Миколаїв. Є життя".


"Тут є життя. У Миколаєві залишилися люди, працює громадський транспорт, народжуються діти, миколаївці ходять до бібліотек, навчаються дистанційно у школах, вишах. Навіть вдається артистам організувати у бомбосховищах маленькі концерти", - каже Юрій Любаров.


В онлайн-марафоні братимуть участь мер, начальник ОВА, медики, військові, волонтери, артисти, співаки. На глядачів чекають народні пісні, музика та привітання. Проект "Миколаїв. Є життя" триватиме з 18:00 до 21:00.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: