Власника підпільного спиртзаводу на Миколаївщині передали правосуддю

Текст
меньший

Правоохоронці направили до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який організував підпільний мініспиртзавод із виготовлення «елітного» алкогольного фальсифікату на Миколаївщині.


Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.


У поліції нагадали, що 5 січня слідчі провели низку санкціонованих обшуків за місцем проживання 55-річного чоловіка у Новій Одесі та у приміщеннях, де безпосередньо вироблялася контрафактна продукція.


Тоді правоохоронці виявили та вилучили пластикові ємності з більш ніж 2.7 тисячами літрів різноманітної алкогольної продукції та виробниче обладнання. Крім того, поліцейські вилучили цукор, що застосовувався як сировина, барвники та 200 шт. пакувального матеріалу для елітних спиртних напоїв


Наразі слідчі закінчили розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та направили справу до Миколаївської обласної прокуратури, яка направила обвинувальний акт до суду для розгляду по суті та ухвалення рішення відповідно до норм чинного законодавства.

Поділитися:
Telegram
Viber