Затримано зрадника, який передавав дані про розташування позицій ЗСУ у Баштанці

Текст
меньший

Миколаївська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо 42-річного жителя міста Баштанка за фактом розповсюдження інформації про розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, а також за фактом розповсюдження матеріалів, у яких міститься виправдання, визнання правомірної, заперечення збройної агресії РФ проти України, вчинене повторно (ч. 3 ст. 114-2 та ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).


Про це повідомляє прес-служба відомства.


Слідством встановлено, що обвинувачений, не сприймаючи державну владу в Україні та сповідуючи ідеї проросійської спрямованості, з метою надання допомоги державі-агресорові у веденні війни проти України, збирав інформацію про місцезнаходження Збройних Сил України у місті Баштанка. Зібрану розвідувальну інформацію передавав окупантам через закриті канали зв'язку в Telegram.


Крім того, чоловік поширював повідомлення, які містять виправдання та визнання правомірною збройну агресію Росії проти України.


Обвинувачений перебуває під вартою.


Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу управління СБУ в області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Поділитися:
Telegram
Viber